Ilgazlar Group

KURUMSAL »

ILGAZLAR İNŞAAT

Ekonomik ve teknolojik koşullara anında entegre olarak gelişimini sürdüren Ilgaz İnşaat,makina parkını daha güvenli daha seri ve daha verimli sistemlerle donatmayı temel bir ilke olarak benimsedi ve bu konuda diğer firmalar arasında öncü bir rol oynadı.

Sahip olduğu teknoloji ve özgün mimari çizgisiyle bu güne kadar Anadolu’nun en büyük Ticaret ve Kültür Merkezi , Anadolu’nun en büyük Şehirlerarası Otobüs Terminalı , Anadolu’nun en büyük Hal Kompleksi,Anadolu’nun en büyük Eğitim ve Uygulama Hastanesi yanısıra yol inşaatlarından barajlara , TV stüdyolarından olimpik havuzlarına ve teslim ettiği 5000’in üzerinde toplukonut inşaatlarına kadar gururla imzasını koyan Ilgaz İnşaat ‘ın bugün ulaştığı nokta şu sözde ifadesini bulur.

GÜÇ, TEKNOLOJİ VE SANATIN BÜTÜNLEŞTİĞİ ZİRVE…

TARİHÇE

Ilgaz İnşaat ‘ın bugün güç ve güven ile anılan adı ,1960 yılında Kayseri’de iki katlı bir binanın temelinde konuldu. İş felsefesinde kalite ,estetik ve ekonomik faktörlerini zamanında yerine getirmek harcıyla bağlayan Ilgaz İnşaat ait olduğu iş kolunda ivmesi hızlı ancak istikrarlı bir yer edindi. 

SERTİFİKALAR

copyright © 2013 | Ilgazlar Grup | Design By ASD Web Tasarım